Спортивно-масова робота.

Фізична культура і спорт важливий аспект виховання молоді, величезний резерв зміцнення здоров'я населення. Велике значення фізичної культури і спорту приділяється при підготовці учнів, фахівців середньої ланки. Кому як не їм бути провідниками ідей здорового способу життя, гармонічного розвитку особистості.

В коледжі зі студентами в позаурочний час проводиться спартакіада з семи видів спорту серед груп та відділень. Цікаво та змістовно студенти приймають участь у таких заходах як: змагання серед юнаків «А-ну-мо-хлопці» та серед дівчат «Веселі старти».

В травні місяці для груп та відділень проводиться день здоров'я. Традиційно в день святкування свята «День працівників фізичної культури та спорту» (друга неділя вересня), в коледжі проводиться тиждень предмета фіз..виховання. На протязі тижня всі групи нового набору перевіряються з бігу, стрибків, підтягування (юнаків), згинання рук (дівчата). Це дає можливість в подальшому розкрити індивідуальні можливості кожного студента. В рамках Тижня предмета, проводяться спортивні ігри «Веселі старти», вікторини, лекції.

На протязі 40 років студенти коледжу приймають участь у все^с спортивних заходах, які поводяться в місті та області. Це традиційні естафети, де ми є незмінними переможцями на протязі уже багатьох років, це змагання на першість ДСТ «Спартак», де із 6 спартакіад ми 3 рази були першими і 3 рази другими в загальнокомандному заліку серед 16 колективів установ та підприємств м. Херсона. Вдало виступаємо в студентській спартакіаді місті та області серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації (16 учбових закладів). Щороку займаємо тільки перші та призові місця. Не відстають від студентів і наші викладачі-спортсмени. З 5 спартакіад працівників охорони здоров'я області (28 команд) наша команда три рази була першою, один раз другою, а один раз четвертою.

 Перемогу здобували такі викладачі та співробітники коледжу:

Пантелєєва Н.Я., Россохань Ю.М., Іожиця Е., Істоміна Л.А., Шишко Д., Каражев С, Левицький А., Вашук М.С., Фурман М.О., викладачі фіз.виховання Марінченко Г.В., Шалар Г.П., Горбатенко О.О., Стародубець О.К., Філіппов С.Є., Нікітенко С.В., Корнієнко В.В., Лізогубов С.В., Русолов Д.С., Нестерук М.В.

 В останні п'ять років в області проводиться «Всеукраїнський огляд-конкурс» на кращу постанову фізичної культури та спорту серед учбових закладів І-ІІ рівня акредитації. В цьому огляді-конкурсі ми також були 3 рази першими та 2 рази другими. Вагомий внесок внесли викладачі фіз.виховання минулих років: Блажко В.Н., Дудченко В.Ф., Дітковський А.Н., Вінюков М.А.

 До складу збірної Херсонщини для участі в Чемпіонаті України серед медичних працівників в різні роки залучалися такі викладачі та випускники коледжу: Мудра О., Іванова Г., Мозговець К., Нестерук М., Стародубець О., Літвіненко В. та багато інших.

Ми вдячні і пишаємося випускниками і спортсменами які в різні роки захищали та примножували спортивну честь нашого коледжу.


Новини коледжу

Читати усі новини

Оголошення

усі оголошеня