Шановні відвідувачі!

Щиро вітаю Вас на сайті Херсонського базового медичного коледжу 

Херсонської обласної ради

Минають роки століття, змінюються держави і уряди, але завжди люди прагнуть знайти захист, допомогу, підтримку, зцілення у мудрого, досвідченого, дбайливого і чуйного медичного працівника. Навряд чи знайдуться у світі професії, які могли б зрівнятися з медичною За гуманізмом, устремлінням у майбутнє за силою впливу на людину.

На цій невичерпній ниві народився, зростає і розвивається наш навчальний заклад - Херсонський базовий медичний коледж, що пройшов шлях довжиною у 145 років від земської фельдшерської школи до сучасного вищого навчального закладу. У стінах коледжу молодь Херсонщини та всієї України може отримати освіту на рівні молодшого спеціаліста за спеціальностями: "Лікувальна справа", "Сестринська справа", "Лабораторна діагностика", "Стоматологія", "Акушерська справа", "Стоматологія ортопедична", "Фармація" (за денною та заочною формами навчання).

У Херсонському базовому медичному коледжі студенти не лише здобувають ґрунтовні знання, а й вчаться активно, повноцінно жити, якісно проводити свій вільний час: створені гуртки професійної майстерності, спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності.

Досягнення наших колишніх вихованців підтверджують, що зерна добра, людяності, професіоналізму, посіяні в їхніх серцях викладачами-педагогами та лікарями дають плідні сходи.

Наш колектив продовжує творчо і наполегливо готувати молоду зміну медичних працівників, яка буде плекати велич рідної Херсонщини - адже ця відповідальна місія під силу лише освіченим, високоморальним і патріотично налаштованим людям.

Ласкаво запрошуємо до співпраці та оволодіння професією!

Новини коледжу

 • 26.03.21

  23 березня 2021р. в Херсонській гімназії №1 відбувся день кар'єри.

  детальніше
 • 19.02.21

  З 15.02.2021р. по 20.02.2021р. у Херсонському базовому медичному фаховому коледжі Херсонської обласної ради було проведено тиждень предметної (циклової) комісії фізико-математичних дисциплін.

  детальніше
Читати усі новини

Оголошення

 • До уваги абітурієнтів 2021 До уваги абітурієнтів 2021

  До уваги абітурієнтів, які мають вступати до ХБМФК ХОР на основі ПЗСО (11класів) на бюджетну форму навчання спеціальності 223 Медсестринство спеціалізації «Лікувальна справа», «Сестринська справа», «Акушерська справа» за результатами вступних іспитів

  детальніше
усі оголошеня