Методична робота

Методична робота в коледжі організована відповідно до вимог сучасної педагогічної науки, спрямована на всебічне підвищення рівня кваліфікації  та професійної майстерності як молодих , так і досвідчених викладачів, а в цілому – на розвиток  і досягнення позитивних наслідків навчально – виховної роботи.

Головна проблема, над якою працює педагогічний колектив Херсонського   базового медичного коледжу,– "Управління процесом формування особистості молодого фахівця з метою забезпечення висококваліфікованої лікувально-профілактичної роботи серед громадян  України", відповідно, методична проблема - “Удосконалення педагогічної майстерності викладачів на основі використання інноваційних технологій на впровадження передового педагогічного досвіду з метою підготовки висококваліфікованих молодших медичних спеціалістів. ”

У коледжі діє методичний кабінет, який є центром методичної роботи коледжу, Генічеського та Бериславського медичних училищ. Колектив коледжу цілеспрямовано працює над  удосконаленням методичного забезпечення навчально-виховного процесу, систематично  вивчає і аналізує навчальні плани, програми, підручники, інструктивні матеріали, методичні рекомендації щодо змісту, форм і методів проведення занять та виховних заходів.

Координатором методичної роботи коледжу є методична рада, діяльність якої спрямована на впровадження в  навчально – виховний процес сучасних активних форм і методів навчання, поліпшення якості практичної підготовки студентів, підвищення ефективності підсумкової атестації. Для членів методичної ради пріоритетними залишаються питання професійного та громадянського виховання спеціалістів, розвитку духовно – моральних якостей особистості, національної самосвідомості. 

Новини коледжу

 • 26.03.21

  23 березня 2021р. в Херсонській гімназії №1 відбувся день кар'єри.

  детальніше
 • 19.02.21

  З 15.02.2021р. по 20.02.2021р. у Херсонському базовому медичному фаховому коледжі Херсонської обласної ради було проведено тиждень предметної (циклової) комісії фізико-математичних дисциплін.

  детальніше
Читати усі новини

Оголошення

 • До уваги абітурієнтів 2021 До уваги абітурієнтів 2021

  До уваги абітурієнтів, які мають вступати до ХБМФК ХОР на основі ПЗСО (11класів) на бюджетну форму навчання спеціальності 223 Медсестринство спеціалізації «Лікувальна справа», «Сестринська справа», «Акушерська справа» за результатами вступних іспитів

  детальніше
усі оголошеня