Етапи вступу на спеціальності:

«Стоматологія ортопедична»,

«Лікувальна справа»,

«Акушерська справа», «Сестринська справа»,

«Лабораторна діагностика»,

«Фармація»

 

на основі повної загальної середньої освіти (після 11 класу)

  1. 1.Зареєструватися та успішно скласти НМТ або використати сертифікат НМТ 2022, або використати сертифікати ЗНО з української мови (2020, 2021 рр.) з мінімальною кількістю балів – 100 (перший предмет) та використати сертифікат з другого предмету ЗНО (2020, 2021 рр.) на вибір вступника (другий предмет) з біології, географії, історії України, іноземної мови, математики, фізики, хімії.
  2. 2.З липня         зареєструвати     ЕЛЕКТРОННИЙ           КАБІНЕТ

ВСТУПНИКА на вебсайті за адресою: https://vstup.edbo.gov.ua.

  1. 3.З 10 по 31 липня подати до Приймальної комісії коледжу заяву та необхідні документи абітурієнтам, які вступають на основі творчого конкурсу та співбесіди, через ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ВСТУПНИКА.
  2. 4.З 10 липня по 09 серпня подати до Приймальної комісії коледжу заяву та необхідні документи абітурієнтам, які вступають тільки на основі НМТ/ЗНО через ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ВСТУПНИКА.
  3. 5.Для вступу виключно за кошти фізичних/юридичних осіб з 10 липня по 09 серпня подати до Приймальної комісії коледжу МОТИВАЦІЙНИЙ ЛИСТ та необхідні документи через ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ВСТУПНИКА.
  4. 6.З 01 по 09 серпня скласти співбесіду з біології або хімії (на вибір вступника) для спеціальностей: «Лікувальна справа», «Сестринська справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика»; та творчий конкурс для спеціальності «Стоматологія ортопедична».
  5. 7.До 18 серпня виконати вимоги до зарахування – тобто підтвердити вибір місця навчання в електронному кабінеті.
  6. 8.Зарахування за регіональним замовленням не пізніше 19 серпня; за контрактом не пізніше 31 серпня.
  7. 9.Якщо за результатами конкурсного відбору ви вступаєте на бюджет – складаєте тільки угоду, а якщо на контракт – складаєте угоду та сплачуєте за навчання.

Новини коледжу

Читати усі новини

Оголошення

усі оголошеня