Фармація

Підготовка спеціалістів зі спеціальності  "Фармація" в коледжі розпочалась у 1937 році.

Випускники коледжу успішно працюють у лікувально-профілактичних закладах та аптечних установах міста Херсона, Херсонської області, України та за її межами

Навчально-виховний процес на спеціальності "Фармація" у Херсонському базовому медичному коледжі Херсонської обласної ради забезпечує висококваліфікований колектив.

У коледжі працює 18 циклових комісій, з них на спеціальності  "Фармація" – 10 предметних (циклових) комісій.

Випусковою є предметна (циклова) комісія фармацевтичних дисциплін.

Перспективою розвитку Херсонського базового медичного коледжу Херсонської обласної ради та спеціальності "Фармація" є покращання навчально-методичного та матеріально-технічного забезпечення навчального процесу, спрямованого на підвищення професійної кваліфікації фармацевтів з питань організаційної, адміністративно-господарської та фармацевтичної роботи в аптеках та аптечних установах, а також у системі сімейної медицини в області та на Україні.

Якісна підготовка фахівців зі спеціальності  "Фармація" орієнтована на чинні стандарти, які за змістом і спрямованістю відповідають сучасним вимогам.

Прийом студентів на спеціальність  "Фармація" здійснюється відповідно до Закону України "Про вищу освіту", Умов прийому до вищих навчальних закладів України.

Формування контингенту студентів  за спеціальністю "Фармація" у Херсонському базовому медичному коледжі Херсонської обласної ради проводиться шляхом профорієнтаційної роботи персоналом та студентами коледжу серед учнів навчально-виховних закладів та молоді Херсона і Херсонської області.

Контингент студентів спеціальності  "Фармація" формується, в основному, з випускників Херсонської, Миколаївської, Одеської областей.

Державна атестація випускників проводиться згідно з нормативними документами, визначеними освітньо-професійною характеристикою і освітньо-професійною програмою підготовки молодшого спеціаліста зі спеціальності "Фармація".

Починаючи з 2004 р. у Херсонському базовому медичному коледжі на спеціальності "Фармація" проводиться комплексний кваліфікаційний екзамен в два етапи: теоретична частина (комп’ютерне тестування) та практична частина (демонстрування засвоєних практичних навиків).

Студенти коледжу та студентські сім'ї мають змогу відпочивати зі своїми дітьми в курортному місті Скадовську Херсонської області та на базі відпочинку  Обласної організації "Інваспорт",  розташованій на березі  Дніпра у приміській зоні.

Новини коледжу

 • 26.03.21

  23 березня 2021р. в Херсонській гімназії №1 відбувся день кар'єри.

  детальніше
 • 19.02.21

  З 15.02.2021р. по 20.02.2021р. у Херсонському базовому медичному фаховому коледжі Херсонської обласної ради було проведено тиждень предметної (циклової) комісії фізико-математичних дисциплін.

  детальніше
Читати усі новини

Оголошення

 • До уваги абітурієнтів 2021 До уваги абітурієнтів 2021

  До уваги абітурієнтів, які мають вступати до ХБМФК ХОР на основі ПЗСО (11класів) на бюджетну форму навчання спеціальності 223 Медсестринство спеціалізації «Лікувальна справа», «Сестринська справа», «Акушерська справа» за результатами вступних іспитів

  детальніше
усі оголошеня