Гуртожиток

Херсонський базовий медичний коледж має в своєму розпорядженні чотириповерховий упорядкований гуртожиток, який призначений для розміщення іногородніх студентів денної форми вчення, абітурієнтів під час вступних випробувань, а також для слухачів курсів підвищення кваліфікації.
 Гуртожиток розміщується за адресою:
м. Херсон, вул. Червонопрапорна, 32
тел.: 26-27-05
Від гуртожитку до коледжу можна дістатися маршрутним автобусом №34.

Гуртожиток розрахований на 160 місць, вартість складає 220 грн. на місяць. Студенти з числа дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування мають право на безкоштовне проживання. У гуртожитку є автономне опалення. Всі кімнати забезпечені необхідними меблями.
У розпорядженні студентів є 3 кухні для приготування їжі, обладнані плитами, побутовими мийками, витяжками, розділочними столами, холодильником.
На кожному поверсі знаходяться сан. вузли та вмивальні кімнати.
На І поверсі є душова з гарячою водою, а також кімната для занять і відпочинку.
У гуртожитку існує пропускний режим. Сторонні особи проходять в гуртожиток лише за наявності документа, що засвідчує особу, який реєструється в спеціальному журналі.
   
Створити домашню затишну атмосферу допомагають співробітники, які добре знають свою справу, а саме:
Комендант гуртожитку: Наумова О.З.
Вихователі:  
Немченко С. Ф., Глобачова Н.К., Крук В. І.
Вахтери:
Шарая Т.П., Красногорських В.М., Катрич Л.Д., Єрмолаєва О.М.,
Технічний персонал:
Кучеренко І.В., Попович Н.А., Хоменко В.П., Волченко В.М.
 
 
 

Новини коледжу

 • 02.10.17

  06 жовтня 2017 року 0 14.00 год. в обласному Палаці молоді відбудеться святкування 145 річниці навчального закладу. Запрошуємо випускників усіх років на День народження Alma mater.


  детальніше
 • 22.09.17
  19 вересня 2017 року бібліотекою Херсонського базового медичного коледжу був проведений черговий День інформації «Сторінками сучасних видань», під час якого відбувся відкритий перегляд навчальної, довідкової, художньої та краєзнавчої літератури (представлено 30 джерел).
  детальніше
Читати усі новини

Оголошення

 • Абітурієнтам2017 Абітурієнтам2017

  До уваги абітурієнтів!

  Особи, які досягли 14-річного віку, мають подавати до приймальної комісії документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України у формі ID картки) або свідоцтво про народження(згідно листа МОН України від 21.06.2017 №1/9-342)

  детальніше
усі оголошеня