Медсестринське відділення

Історія медсестринського відділення починається з далекого 1920 року, коли у Херсоні, після об’єднання Земської фельдшерської та воєнно-фельдшерської шкіл, було засновано акушерську школу сестер милосердя з дворічним терміном навчання, а вже з 1927 року її перепрофільовано у медпрофшколу з 4-річним терміном навчання.

На сьогоднішній день на медсестринському відділенні Херсонського базового медичного коледжу Херсонської обласної ради навчаються студенти 16 груп спеціальності 5.12010102 "Сестринська справа".

Враховуючи умови зарахування до коледжу, як за результатами вступних випробовувань випускників шкіл з базовою загальною середньою освітою, так і за результатами конкурсу сертифікатів УЦОЯО, на відділенні 11 груп студентів з базовою загальною середньою освітою та 5 груп з повною загальною середньою освітою.

Всі випускники відділення, отримавши диплом молодшого спеціаліста, мають право на продовження навчання для отримання повної вищої освіти відповідно до умов прийому до ВНЗ України та займати первинні посади медичної сестри у лікувально-профілактичних, санітарно-епідеміологічних закладах.  Крім того, на базі нашого коледжу є можливість отримати освітньо-кваліфікаційний рівень "бакалавр" за спеціальністю 6.120101 "Сестринська справа".

Ліцензований обсяг щорічного прийому  на відділення складає 135 осіб, з них близько 40% - за бюджетною формою навчання.

Навчальний процес на медсестринському відділенні забезпечує 91 викладач (штатних – 75 осіб, сумісників – 16 осіб), з них спеціалістів з вищою категорією – 36 осіб.

Керівництво медсестринським відділенням здійснює Магас Наталя Михайлівна, яка має вищу освіту, закінчила Кримський медичний інститут за спеціальністю "Лікувальна справа", лікар акушер-гінеколог, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, вище вказану посаду обіймає з 1997 року.   

Конкурентоздатність випускників медсестринського відділення забезпечується активною співпрацею з Асоціацією медсестер, вивченням тенденції розвитку ринку праці фахівців "сестра медична". Це сприяє раціональному плануванню роботи з питань випуску та працевлаштування випускників.

Щорічно у коледжі серед випускників відділення проводиться конкурс "Краща медична сестра коледжу". Переможці беруть участь у конкурсі "Краща медична сестра регіону" серед випускників Херсонського базового  медичного коледжу Херсонської обласної ради, Бериславського медичного коледжу і Генічеського медичного училища. Переможець стає учасником Всеукраїнського конкурсу на кращу медичну сестру серед випускників медичних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації "Ескулап". 

Новини коледжу

 • 02.10.17

  06 жовтня 2017 року 0 14.00 год. в обласному Палаці молоді відбудеться святкування 145 річниці навчального закладу. Запрошуємо випускників усіх років на День народження Alma mater.


  детальніше
 • 22.09.17
  19 вересня 2017 року бібліотекою Херсонського базового медичного коледжу був проведений черговий День інформації «Сторінками сучасних видань», під час якого відбувся відкритий перегляд навчальної, довідкової, художньої та краєзнавчої літератури (представлено 30 джерел).
  детальніше
Читати усі новини

Оголошення

 • Абітурієнтам2017 Абітурієнтам2017

  До уваги абітурієнтів!

  Особи, які досягли 14-річного віку, мають подавати до приймальної комісії документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України у формі ID картки) або свідоцтво про народження(згідно листа МОН України від 21.06.2017 №1/9-342)

  детальніше
усі оголошеня