Шановні відвідувачі!

Щиро вітаю Вас на сайті Херсонського базового медичного коледжу 

Херсонської обласної ради

Минають роки століття, змінюються держави і уряди, але завжди люди прагнуть знайти захист, допомогу, підтримку, зцілення у мудрого, досвідченого, дбайливого і чуйного медичного працівника. Навряд чи знайдуться у світі професії, які могли б зрівнятися з медичною За гуманізмом, устремлінням у майбутнє за силою впливу на людину.

На цій невичерпній ниві народився, зростає і розвивається наш навчальний заклад - Херсонський базовий медичний коледж, що пройшов шлях довжиною у 140 років від земської фельдшерської школи до сучасного вищого навчального закладу. У стінах коледжу молодь Херсонщини та всієї України може отримати освіту на рівні молодшого спеціаліста за спеціальностями: "Лікувальна справа", "Сестринська справа", "Лабораторна діагностика", "Стоматологія", "Акушерська справа", "Стоматологія ортопедична", "Фармація" (за денною та заочною формами навчання) і бакалавра сестринської справи.

У Херсонському базовому медичному коледжі студенти не лише здобувають ґрунтовні знання, а й вчаться активно, повноцінно жити, якісно проводити свій вільний час: створені гуртки професійної майстерності, спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності.

Досягнення наших колишніх вихованців підтверджують, що зерна добра, людяності, професіоналізму, посіяні в їхніх серцях викладачами-педагогами та лікарями дають плідні сходи.

Наш колектив продовжує творчо і наполегливо готувати молоду зміну медичних працівників, яка буде плекати велич рідної Херсонщини - адже ця відповідальна місія під силу лише освіченим, високоморальним і патріотично налаштованим людям.

Ласкаво запрошуємо до співпраці та оволодіння професією!

Новини коледжу

 • 02.10.17

  06 жовтня 2017 року 0 14.00 год. в обласному Палаці молоді відбудеться святкування 145 річниці навчального закладу. Запрошуємо випускників усіх років на День народження Alma mater.


  детальніше
 • 22.09.17
  19 вересня 2017 року бібліотекою Херсонського базового медичного коледжу був проведений черговий День інформації «Сторінками сучасних видань», під час якого відбувся відкритий перегляд навчальної, довідкової, художньої та краєзнавчої літератури (представлено 30 джерел).
  детальніше
Читати усі новини

Оголошення

 • Абітурієнтам2017 Абітурієнтам2017

  До уваги абітурієнтів!

  Особи, які досягли 14-річного віку, мають подавати до приймальної комісії документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України у формі ID картки) або свідоцтво про народження(згідно листа МОН України від 21.06.2017 №1/9-342)

  детальніше
усі оголошеня