Шановні відвідувачі!

Щиро вітаю Вас на сайті Херсонського базового медичного коледжу 

Херсонської обласної ради

Минають роки століття, змінюються держави і уряди, але завжди люди прагнуть знайти захист, допомогу, підтримку, зцілення у мудрого, досвідченого, дбайливого і чуйного медичного працівника. Навряд чи знайдуться у світі професії, які могли б зрівнятися з медичною За гуманізмом, устремлінням у майбутнє за силою впливу на людину.

На цій невичерпній ниві народився, зростає і розвивається наш навчальний заклад - Херсонський базовий медичний коледж, що пройшов шлях довжиною у 140 років від земської фельдшерської школи до сучасного вищого навчального закладу. У стінах коледжу молодь Херсонщини та всієї України може отримати освіту на рівні молодшого спеціаліста за спеціальностями: "Лікувальна справа", "Сестринська справа", "Лабораторна діагностика", "Стоматологія", "Акушерська справа", "Стоматологія ортопедична", "Фармація" (за денною та заочною формами навчання) і бакалавра сестринської справи.

У Херсонському базовому медичному коледжі студенти не лише здобувають ґрунтовні знання, а й вчаться активно, повноцінно жити, якісно проводити свій вільний час: створені гуртки професійної майстерності, спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності.

Досягнення наших колишніх вихованців підтверджують, що зерна добра, людяності, професіоналізму, посіяні в їхніх серцях викладачами-педагогами та лікарями дають плідні сходи.

Наш колектив продовжує творчо і наполегливо готувати молоду зміну медичних працівників, яка буде плекати велич рідної Херсонщини - адже ця відповідальна місія під силу лише освіченим, високоморальним і патріотично налаштованим людям.

Ласкаво запрошуємо до співпраці та оволодіння професією!

Новини коледжу

 • 08.12.17

  05 грудня 2017р. в лабораторії фізики та біофізики проводилася олімпіада з фізики для студентів І-го курсу.

  детальніше
 • 07.12.17
  У Херсонському базовому медичному коледжі з13.11.17p.по 17.11.17p. було проведено тиждень предметної (циклової) комісії педіатрії.
  детальніше
Читати усі новини

Оголошення

 • ЗНО 2018 ЗНО 2018

  8 грудня 2017р о 13.00 в актовій залі коледжу відбудуться загальні батьківські збори з питання проведення державної підсумкової атестації з української мови у формі ЗНО.

  Запрошуються батьки студентівІІ курсу, які навчаються на основі базової загальної освіти.

  детальніше
усі оголошеня