П(Ц)К  соціально-економічних  дисциплін

П(Ц)К  філологічних  дисциплін

  1. Чечин Олександр Олександрович      
  2. Сервуля Ольга Вікторівна        
  3. Тищенко Олена Андріївна             
  4. Бесєдін Михайло Іванович     
  5. Чернуха Олександра Михайлівна       
  6. Струтинський Анатолій Григорович   
  7. Луганський Григорій Григорович
  8. Васильчук К.В. 
  1. Пянтковська Алла Євгенівна                  
  2. Пасічник Світлана Анатоліївна              
  3. Москова Олена Миколаївна  
  4. Борискіна Людмила Юзефівна              
  5. Василенко Ж.В.  
П(Ц)К фізико-математичних дисциплін П(Ц)К хіміко-біологічних дисциплін
  1. Митницька Ніна Степанівна   
  2. Долгобородова Вікторія Вікторівна   
  3. Давидова Валентина Євгенівна            
  4. Руденко Тетяна Іванівна          
  5. Літвінова Людмила Миколаївна          
  6. Хомутківська  Лариса Леонідівна         
  7. Єльнікова Віра Євгеніївна         
  8. Васильєва Людмила Володимирівна         
  9. Майорова Алла Євгеніївна  
  10. Шаповалов Олександр Миколайович    
  1. Бочкарьова Тетяна Володимирівна   
  2. Суркова Лариса Петрівна         
  3. Бокій Наталя Олексіївна           
  4. Бабіч Іоланта Валентинівна    
  5. Лазарєва Руслана Михайлівна              
  6. Притула Євгенія Олександрівна           
  7. Мензаренко Людмила Іванівна           
  8. Кріпак Ірина Вікторівна             
  9. Харченко Олена Миколаївна
  10. Сушкова А.В.
  11. Цехместрук О.О.
П(Ц)К  терапевтичних  дисциплін №1 П(Ц)К педіатрії
  1. Ватуля Лариса Леонідівна       
  2. Борискін Сергій Вікторович    
  3. Кириченко Михайло Миколайович   
  4. Мельниченко Євгенія Анатоліївна     
  5. Гайдученко Ірина Володимирівна      
  6. Орехівська Ірина Євгенівна 
  7. Ковтун О.В.
  8. Іванова О.М..
  9. Черниш Л.П.
  10. Череднікова Н.С.
  11. Сафонов А.А. 
  1. Ващук Валентина Іванівна       
  2. Волошин Володимир Павлович           
  3. Борткова Лариса Олександрівна                     
  4. Панчішко Ліна Михайлівна     
  5. Панфьорова Ганна Вікторівна
  6. Рубець Л.М.
  7. Бондарь Г.І.
  8. Воробйова І.І.
  9. Авраменко Т.С.

П(Ц)К  терапевтичних  дисциплін №2

П(Ц)К  фармацевтичних  дисциплін

  1. Верьоха Алла Миколаївна      
  2. Сташенко Олена Леонідівна  
  3. Кучерук Наталя Володимирівна          
  4. Тепла Наталія Василівна           
  5. Попович Тетяна Григорівна    
  6. Ільяшенко Леонід Петрович  
  7. Сидоренко Ірина Василівна    
  8. Хоруженко Сергій Миколайович 
  9. Клименко Н.П.,
  10. Мавровська Т.М.    
  1. Залевська Валентина Миколаївна      
  2. Ковальчук Тамара Іванівна     
  3. Бех Світлана Іванівна 
  4. Гордецька Тетяна Миколаївна             
  5. Якимчук Катерина Анатоліївна             
  6. Ткач Лариса Василівна 
  7. Яковенко О.С.
  8. Данько В.В.
  9. Залевський С.В.
  10. Зіміна О.В. 

П(Ц)К  хірургічних  дисциплін

П(Ц)К сурдопедагогіки,
перекладачів-дактилологів

  1. Ступак Світлана Аркадіївна
  2. Ващук Микола Сергійович    
  3. Пасічник Олег Володимирович                      
  4. Голенко Лариса Іванівна          
  5. Руднік Нонна Олександрівна
  6. Кужильна Наталія Петрівна    
  7. Даниленко О.І.
  8. Рєзнік О.А.
  9. Ємченко М.С.
  10. Волченко С.Ю.
  11. Гусєв В.О.
  12. Полінчук І.С.
  13. Онопрієнко І.М.
  14. Долгіх В.В.
  15. Мартюк В.І.
  16. Кумар Н.П.
  17. Куц Т.П.
  18. Грудаков В.А.
  19. Вязовська В.В.
  20. Бускас І.А.
  1. Щербак Марина Анатоліївна 
  2. Лень Маргарита Олександрівна          
  3. Долгіх Ірина Леонідівна           
  4. Андріянова Олена Володимирівна    
  5. Левадна Ольга Григорівна       
  6. Абрамова Надія Миколаївна  
  7. Шеліна Маргарита Василівна
  8. Кіяк Альона Михайлівна          
  9. Сєдих Алевтина Григорівна    
  10. Яковенко Тетяна Володимирівна        

П(Ц)К  фізичного виховання   

П(Ц)К основ медсестринства
і загального догляду

  1. Філіппов Сергій Євгенович      
  2. Стародубець Олександр Костянтинович        
  3. Шалар Ганна Петрівна               
  4. Лізогубов Сергій Володимирович       
  5. Горбатенко Олексій  Олександрович 
  6. Нікітенко Сергій Володимирович        
  7. Русолов Дмитро Сергійович  
  8. Більцан Іван Васильович          
  9. Чалий В.В 
  10. Павлусь М.М.
  1. Легкий Сергій Григорович      
  2. Моісеєнко Олена Григорівна
  3. Марсак Ірина Іванівна
  4. Пилипенко Тетяна Дмитрівна
  5. Кондратенко Олена Миронівна
  6. Янчук Тетяна Георгіївна
  7. Гвоздій Олена Вікторівна
  8. Герус Н.А.
  9. Ярмолич Наталя Юріївна
  10. Левківська М.М.
  11. Лимар Н.А.
  12. Ткаченко О.В.
  13. Яковенко Т.В.
  14. Давидова І.В.     

П(Ц)К акушерства і гінекології

 П(Ц)К природничо-наукових дисциплін

  1. Хащініна О.С.
  2. Ковальчук Вікторія Ігорівна    
  3. Хащінін Олександр Георгійович           
  4. Магас Наталія Михайлівна      
  5. Тріско Геннадій Валентинович             
  6. Петриченко Олександр Петрович      
  7. Рогач Людмила Володимирівна          
  8. Стародумова І.В.
  9. Качан С.А.
  10. Чернова Г.В.
  11. Імшеницька Л.В.
  12. Бондаренко Т.І. 
  1. Касаткіна Людмила Павлівна 
  2. Скрипник Георгій Васильович     
  3. Семка Вікторія Миколаївна    
  4. Луцишин Ярослав Остапович
  5. Гвоздева Ніна Андріївна           
  6. Гребенюк Наталя Василівна
  7. Літвінова Л.І. 
  8. Мазуренко С.М
  9. Головко І.Ю.

П(Ц)К  романо-германської  філології

П(Ц)К  санітарно-гігієнічних та
лабораторно-
діагностичних  дисциплін  

  1. Чайковська Наталія Дмитрівна
  2. Маркова Лариса Вікторівна    
  3. Кобилянська Вікторія Леонідівна   
  4. Кеда Світлана Федорівна        
  5. Луняка Людмила Анатоліївна
  6. Коноваленко Анастасія Євгенівна 
  1. Терентьєва Ольга Анатоліївна
  2. Бобощенко Людмила Іванівна
  3. Ладнюк Анатолій Іванович
  4. Бойко Олександр Іванович
  5. Мазуренко Марія Петрівна
  6. Суханов В.В.
  7. Шульга Л.Г.
  8. Дарвіна Л.П.
  9. Польша О.В.
  10. Качорусь Н.І.
  11. Зилікова Т.М.
  12. Логвиновська С.Я.

П(Ц)К стоматологічних дисциплін

 

  1. Банних Тетяна Миколаївна
  2. Чупіна А.О.
  3. Власенко А.З.
  4. Асанова Л.Я.
  5. Пулінець О.А.
  6. Бібік А.М.
  7. Дегусарова Т.І.
  8. Довгань А.С.
  9. Жирок І.О.
  10. Звягінцева С.В.
  11. Іожиця К.Д.
  12. Мовенко І.В.
  13. Опр Л.П.
  14. Пантелєєва Н.Я.
  15. Піронко Л.А.
  16. Сінько В.В.
  17. Чурсіна Н.О.
  18. Шоломицький Д.Г.
  19. Романова О.Є.
  20. Спесівцева В.Ю.
  21. Яровий І.П.
  22. Вайпан Ж.М.
  23. Фурман М.О.
  24.  Ваулін А.М.
  25. Дедушинська Л.М.
  26. Номеровська Н.І.
  27. Довгань О.С.
  28. Шевченко В.П.
  29. Дроботенко Ю.Г.
  30. Чамлай Н.А.

 

 

Новини коледжу

  • 02.10.17

    06 жовтня 2017 року 0 14.00 год. в обласному Палаці молоді відбудеться святкування 145 річниці навчального закладу. Запрошуємо випускників усіх років на День народження Alma mater.


    детальніше
  • 22.09.17
    19 вересня 2017 року бібліотекою Херсонського базового медичного коледжу був проведений черговий День інформації «Сторінками сучасних видань», під час якого відбувся відкритий перегляд навчальної, довідкової, художньої та краєзнавчої літератури (представлено 30 джерел).
    детальніше
Читати усі новини

Оголошення

  • Абітурієнтам2017 Абітурієнтам2017

    До уваги абітурієнтів!

    Особи, які досягли 14-річного віку, мають подавати до приймальної комісії документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України у формі ID картки) або свідоцтво про народження(згідно листа МОН України від 21.06.2017 №1/9-342)

    детальніше
усі оголошеня