Методична робота

Методична робота в коледжі організована відповідно до вимог сучасної педагогічної науки, спрямована на всебічне підвищення рівня кваліфікації  та професійної майстерності як молодих , так і досвідчених викладачів, а в цілому – на розвиток  і досягнення позитивних наслідків навчально – виховної роботи.

Головна проблема, над якою працює педагогічний колектив Херсонського   базового медичного коледжу,– "Управління процесом формування особистості молодого фахівця з метою забезпечення висококваліфікованої лікувально-профілактичної роботи серед громадян  України", відповідно, методична проблема - “Удосконалення педагогічної майстерності викладачів на основі використання інноваційних технологій на впровадження передового педагогічного досвіду з метою підготовки висококваліфікованих молодших медичних спеціалістів. ”

У коледжі діє методичний кабінет, який є центром методичної роботи коледжу, Генічеського та Бериславського медичних училищ. Колектив коледжу цілеспрямовано працює над  удосконаленням методичного забезпечення навчально-виховного процесу, систематично  вивчає і аналізує навчальні плани, програми, підручники, інструктивні матеріали, методичні рекомендації щодо змісту, форм і методів проведення занять та виховних заходів.

Координатором методичної роботи коледжу є методична рада, діяльність якої спрямована на впровадження в  навчально – виховний процес сучасних активних форм і методів навчання, поліпшення якості практичної підготовки студентів, підвищення ефективності підсумкової атестації. Для членів методичної ради пріоритетними залишаються питання професійного та громадянського виховання спеціалістів, розвитку духовно – моральних якостей особистості, національної самосвідомості. 

Новини коледжу

 • 02.10.17

  06 жовтня 2017 року 0 14.00 год. в обласному Палаці молоді відбудеться святкування 145 річниці навчального закладу. Запрошуємо випускників усіх років на День народження Alma mater.


  детальніше
 • 22.09.17
  19 вересня 2017 року бібліотекою Херсонського базового медичного коледжу був проведений черговий День інформації «Сторінками сучасних видань», під час якого відбувся відкритий перегляд навчальної, довідкової, художньої та краєзнавчої літератури (представлено 30 джерел).
  детальніше
Читати усі новини

Оголошення

 • Абітурієнтам2017 Абітурієнтам2017

  До уваги абітурієнтів!

  Особи, які досягли 14-річного віку, мають подавати до приймальної комісії документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України у формі ID картки) або свідоцтво про народження(згідно листа МОН України від 21.06.2017 №1/9-342)

  детальніше
усі оголошеня