Новини

Тема західа: "Профілактика ВІЛ/СНІДу та онкологічних захворювань", що відвідали студенти різних курсів, спеціальностей та викладачі.

З доповідями виступили студенти групи М-41 Кротова Ангеліна, Перепілка Дар’я, керівник волонтерського проекту – викладач терапії Борискін С.В.

З метою покращання санітарної освіти молоді, студенти нашого навчального закладу виступили в школах міста Херсона (№9, №15, №27, №57), де розповіли про профілактику ВІЛ/СНІДу та онкологічних захворювань. Санітарна освіта є невід’ємною частиною охорони здоров’я, профілактичної медицини, а також спрямована на правильне ставлення особистості до свого здоров’я, здоров’я колективу та суспільства. Кожен медичний працівник повинен знати і володіти засобами санітарної освіти, активно застосовувати її у своїй роботі.

2018-BOR


Новини коледжу

  • 19.10.18

    12 жовтня 2018 року у Херсонському базовому медичному коледжу відбулася зустріч випускників-інвалідів з вадами слуху за фахом "зубний технік".

    детальніше
  • 19.10.18
    17 жовтня 2018 року в Херсонському базовому медичному коледжі відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів іноземної мови вищих закладів фахової предвищої освіти Херсонської області. 
    детальніше
Читати усі новини

Оголошення

усі оголошеня