Новини

Тема західа: "Профілактика ВІЛ/СНІДу та онкологічних захворювань", що відвідали студенти різних курсів, спеціальностей та викладачі.

З доповідями виступили студенти групи М-41 Кротова Ангеліна, Перепілка Дар’я, керівник волонтерського проекту – викладач терапії Борискін С.В.

З метою покращання санітарної освіти молоді, студенти нашого навчального закладу виступили в школах міста Херсона (№9, №15, №27, №57), де розповіли про профілактику ВІЛ/СНІДу та онкологічних захворювань. Санітарна освіта є невід’ємною частиною охорони здоров’я, профілактичної медицини, а також спрямована на правильне ставлення особистості до свого здоров’я, здоров’я колективу та суспільства. Кожен медичний працівник повинен знати і володіти засобами санітарної освіти, активно застосовувати її у своїй роботі.

2018-BOR


Новини коледжу

  • 06.12.18

    В Херсонському базовому медичному коледжі з 19.11. – 23.11.2018 р. відбувся тиждень педіатрії, в якому прийняли активну участь викладачі та студенти.

    детальніше
  • 06.12.18

    29 листопада 2018 року в Херсонському базовому медичному коледжі відбувся День регіону, в якому взяли участь викладачі фізики, біофізики, математики та інформатики ХБМК ХОР та БМК ХОР.

    детальніше
Читати усі новини

Оголошення

усі оголошеня