Стоматологія ортопедична.

"Стоматологія – це наука, що вимагає високого мистецтва".

Підготовка спеціалістів зі спеціальності 5.12010106 "Стоматологія ортопедична"  в коледжі розпочалась у 1937 р. на курсах при Херсонській фельдшерсько-акушерській школі, які проіснували 2 роки. Відділення, як структурний підрозділ Херсонського базового медичного коледжу, починаючи з 1960 року здійснює підготовку – зубних техніків.

З 1978 року, зважаючи на високий рівень матеріально-технічної бази, кадрового потенціалу та за вказівкою Міністерства охорони здоров’я України, в коледжі додатково відкриваються групи для осіб з вадами слуху за фахом "зубний технік".

Реформа медичної освіти в Україні передбачає навчання зубного техніка нового типу – високопрофесійного та конкурентоздатного на ринку стоматологічних послуг. Професійні якості зубного техніка потребують від нього уміння поєднувати теоретичні знання із практичними навичками, приймати професійні рішення, вирішувати конкретні виробничі питання. 

Всі викладачі, які працюють на відділенні, висококваліфіковані спеціалісти переважно вищої та першої категорії. 

На відділенні "Стоматологія ортопедична" зі студентами з вадами слуху працюють 11 перекладачів-дактилологів, з яких 5 педагоги-дефектологи. Вони ведуть переклад кожного заняття жестовою мовою, проводять індивідуальні заняття з кожним студентом, займаються трудовою і соціальною реабілітацією студентів з вадами слуху.

Практичні заняття на зуботехнічному відділенні проводятьсяв 10 спеціально обладнаних лабораторіях, вони оснащені всім необхідним обладнанням.

Роботу зуботехнічних лабораторій і кабінетів забезпечують 3 лаборанти – зубні техніки. Крім того, використовуються  кабінети і лабораторії коледжу,  кабінети гуманітарних, соціально-економічних, природничо-наукових дисциплін. 

Спеціальність "стоматологія ортопедична" має три витоки – наука, мистецтво та ремесло. Природа дивовижна та неповторна! Вміння бачити, усвідомлювати і відтворювати – це основні якості, котрі необхідно постійно розвивати. Відновлення анатомічної форми зубів, конструювання зубних рядів – це процес творчій. Зубний технік повинен вивчати закони природи, мистецтва, біомеханіки та розвивати придбанні знання.

Новини коледжу

 • 02.10.17

  06 жовтня 2017 року 0 14.00 год. в обласному Палаці молоді відбудеться святкування 145 річниці навчального закладу. Запрошуємо випускників усіх років на День народження Alma mater.


  детальніше
 • 22.09.17
  19 вересня 2017 року бібліотекою Херсонського базового медичного коледжу був проведений черговий День інформації «Сторінками сучасних видань», під час якого відбувся відкритий перегляд навчальної, довідкової, художньої та краєзнавчої літератури (представлено 30 джерел).
  детальніше
Читати усі новини

Оголошення

 • Абітурієнтам2017 Абітурієнтам2017

  До уваги абітурієнтів!

  Особи, які досягли 14-річного віку, мають подавати до приймальної комісії документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України у формі ID картки) або свідоцтво про народження(згідно листа МОН України від 21.06.2017 №1/9-342)

  детальніше
усі оголошеня